ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 14.02


Суд скасував домашній арешт Саєнко

У п’ятницю, 14 лютого 2020 року, в Октябрському райсуді Полтави підозрюваній у смертельному наїзді на велосипедиста Артема Левченка Наталії Саєнко змінили запобіжний захід.

 

Раніше, нагадаємо, пані Наталія Саєнко перебувала під домашнім арештом уночі (із 22:00 вечора по 6:00 ранку), а тепер їй змінили його на найбільш м'який запобіжний захід – особисте зобов’язання.

Таке зобов'язання полягає у покладенні на підозрюваного, обвинуваченого зобов'язання виконувати покладені на нього слідчим суддею, судом обов'язки, передбачені КПК. Підозрюваному, обвинуваченому письмово під розпис повідомляються покладені на нього обов'язки та роз'яснюється, що в разі їх невиконання до нього може бути застосований більш жорсткий запобіжний захід і на нього може бути накладено грошове стягнення.

Хоча прокурор Валентин Болгар звернувся з клопотанням про продовження домашнього арешту в нічний час доби на два місяці. Проте адвокат Наталії Саєнко зазначив на це, що прокурор увесь цей час мотивує домашній арешт тим, що підозрювала може впливати на свідків та докази. Але, яким чином вона може це зробити, якщо вже всі свідки дали покази та суд дослідив усі докази:

"По справі ми дослідили усі докази з боку обвинуваченої, допитали всіх свідків по справі, розв'язували питання з вивченням усіх речових доказів. Хотілось би почути від прокурора, яким чином Наталія Саєнко може перешкоджати кримінальному провадженню. У жодному випадку прокурор не навів прикладів".

Тим часом, мати потерпілого скаржиться, що Наталія Саєнко постійно здійснює адміністративні правопорушення: "Це вже сьоме чи восьме правопорушення у сфері ДТП. Те, що зараз адвокат пропонує дати можливість Саєнко знаходитись не вдома у нічний час, чи це не моральний тиск?", - передає слова Наталії Левченко видання Зміст.

Після перебування понад півтори години у нарадчій кімнаті суддя Анатолій Савченко не задовольнив клопотання прокурора та обрав міру запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання.

Пригадаємо, Саєнко продовжували домашній арешт шість разів. Спершу (ще 9 січня) суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком на 60 діб до 9 березня включно. А з березня 2019-го до лютого 2020-го підозрювана зобов'язана була перебувати вдома лише у нічний час доби.

Наступне засідання у справі відбудеться 4 березня. 

Нагадаємо, понад рік тому, 7 січня 2019 року, не приходячи до тями, помер підліток Артем Левченко, якого 6 листопада 2018 року збив позашляховик "Mercedes" у центрі Полтави. За кермом автівки була Наталія Саєнко.


 


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.