ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 07.11


Суд скасував дозвіл на розміщення літнього майданчика полтавського ресторану

Дозвіл полтавської влади на встановлення літнього майданчика ресторану "Тераса", що в центрі міста, у суді визнали незаконним.

 

Суд скасував рішення комісії з розміщення тимчасових споруд у Полтаві, що дозволило власнику "Тераси" Олександру Василенку встановити літній майданчик поблизу історичного Торгового будинку Токарєва. Про це повідомив Зміст із посиланням на рішення Полтавського окружного адміністративного суду.

Нагадаємо, у 2021 році комісія з розміщення тимчасових споруд у Полтаві надала два дозволи на розміщення літнього майданчика ресторану "Тераса". Полтавська окружна прокуратура позивалася до суду, щоб надані дозволи визнали незаконними і скасували.

Причиною скасування стало те, що встановлення літнього майданчика не погоджували з патрульною поліцією та обласним Департаментом культури і туризму, хоча його розмістили в історичному ареалі Полтави. Прокуратура вважає, що міська влада продовжила право розміщення літнього майданчика, яке надали вперше, а сам підприємець зареєструвався за день до засідання комісії. Попри це міська влада дозволила з 1 жовтня 2021 року до 1 квітня 2022 року у прибудові до торгівельного будинку Токарєва розміщувати столики "Тераси – Території м’яса".

Олександр Василенко є власником закладу й раніше звертався до суду з клопотанням про скасування арешту на прибудови до будівлі, в якій нині знаходиться кооперативний коледж.

суд, прокуратура, бізнес, закон, прибудова, скандал, влада

За темою:

  • Не хотів йти воювати: полтавця ув’язнили на три роки
  • Причетні до корупційних скандалів у Полтаві оминають покарання
  • У Миргороді переобрали голову місцевого суду
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.