ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 11.10


Суд скасував рішення місцевої влади про ліквідацію спортшколи на Полтавщині

Минулого року депутати селищної ради на Полтавщині незаконно ліквідували спортивну школу: рішення скасував суд. Дитячий спорт, хай і через суд, але обов'язково повернеться до Великої Багачки.

 

У травні 2021 року на сесії Великобагачанської селищної ради без погодження з Міністерством молоді та спорту України ліквідували дитячо-юнацьку спортивну школу. Рішення, яке тоді ухвалили на сесії, порушувало гарантовані Основним Законом права дітей на освіту. Про це повідомляє Полтавська обласна прокуратура.

У закладі діяли п'ять секцій: із футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу та легкої атлетики, які відвідували понад 300 дітей.

До того ж у Великобагачанській громаді наразі проживають діти, які виїхали із міст в яких ведуться бойові дії. Тож, робота спортивної школи у громаді однозначно сприятиме оздоровленню дітей.

Таким чином із метою поновлення прав дітей обласна прокуратура звернулася до Полтавського адмінсуду з позовом. Останній визнав рішення селищної ради протиправним та скасував його.

суд, діти, влада, спорт, Велика Багачка, скандал

За темою:

  • "Ватний" пенсіонер із Полтави отримав умовний термін
  • Апеляційний суд не знайшов підстав для арешту Мамая
  • Справа Мамая: суд відмовився відсторонити міського голову від посади
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.