ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 22.06


Суд скасував рішення про перенесення памʼятника Раїсі Кириченко

У 2008 році Герою України Раїсі Кириченко встановили монумент у Землянках. Місцева влада вирішила перенести його до музею, де народилася співачка, але суд скасував це рішення.

 

Про це відомо з рішення Полтавського окружного адміністративного суду.

Йдеться про «Пам`ятник народній артистці України Раїсі Кириченко». Торік Глобинська міська рада вирішила перенести його до Корещини, але місцеві не погодилися з цим рішенням. 

Пам'ятник обстежили й виявили на погрудді сколи, потертості та сліди корозії. Окрім цього, його не можуть охороняти, бо школа, біля якої встановили монумент, більше не працює. Окрім цього, пам'ятник не облікований і не мав власника. Місцева влада вирішила його перенести задля збереження.

Як з'ясував суд, Глобинська громада не мала повноважень для перенесення пам'ятки, тож скасував це рішення. Монумент має розташовуватися у Землянках.

Пам'ятку встановили до Покрови у 2008 році. У школі поруч працював музей-світлиця співачки, адже вона народилася у сусідній Корещині. Постамент створили у вигляді сцени. На ньому – золотавого кольору скульптура заввишки 2,28 м із полімер-бетону. Покритий матеріалом, яким полірують яхти і катери. Такого покриття має вистачити на 80-100 років.

суд, пам'ять, Раїса Кириченко

За темою:

  • Викрадачу немовляти у Кременчуці обрали запобіжний захід
  • На Полтавщині чоловіка засудили за безжальне вбивство вітчима та підпал матері
  • 95 тисяч гривень за електроплиту й овочерізку: ціну угоди комунальниками переглянуть
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.