ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 30.12


Суд вирішив, що справу проти Звонкова закрили законно

Команда Центру протидії корупції вимагала притягнути до кримінальної відповідальності податківця-корупціонера Андрія Звонкова. Але Октябрський районний суд Полтави вважає інакше.

Суд розглянув скаргу Центру протидії корупції на дії представників Полтавської прокуратури, які закрили справу проти Андрія Звонкова - екс-керівника Кременчуцької податкової. Та суд постановив: справу проти Звонкова закрили законно.

  Суддя винесла рішення про законність дій прокуратури, повідомляє сайт Viche.net.ua

Раніше команда Центру протидії корупції вимагала притягнути до кримінальної відповідальності податківця Андрія Звонкова, бо колишній заступник начальника Головного управління ДФС в Дніпропетровській області, екс-начальник податкової Кременчука, який все життя провів на державній службі, незаконно розбагатів і переписав майно на дружину.

Раніше журналісти Слідство.info з'ясували, що чиновник, який ніколи не займався бізнесом, разом з дружиною володіє трьома ресторанами, будинком відпочинку, житловим будинком, шістьма земельними ділянками, двома елітними автомобілями, двома гаражами і рахунком в банку, на якому лежить понад 2 млн гривень.

Андрій Звонков, майно, корупція

За темою:

  • Виробник текстилю на Полтавщині ухилявся від сплати податків. Але недовго
  • На Диканщині забруднили заповідну зону стічними водами
  • На Полтавщині за ухилення від призову засудили чоловіка
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.