ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 05.04


Суд виправдав чоловіка, обвинуваченого у варварському вбивстві брата

Колегія суддів вирішила, що прокурор не надав суду жодного допустимого доказу на підтвердження винуватості чоловіка, обвинуваченого в убивстві та розчленуванні власного зведеного брата. І виправдала підсудного.

 

Це не жарт, саме 1 квітня 2019 року Колегія суддів Октябрського суду міста Полтави виправдала чоловіка, обвинуваченого у вбивстві свого зведеного брата, оскільки прокурор не довів вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Вирок чинності не набрав і може бути оскаржений в Полтавський апеляційний суд через районний суд протягом тридцяти днів із дня його проголошення, зазначили у прес-службі Октябрського районного суду Полтави.

Чоловіка обвинувачували в тому, що два роки тому, ввечері 4 березня 2016-го, перебуваючи вдома, він посварився з братом та вдарив його сокирою по голові не менше семи разів, внаслідок чого той помер. Після цього, для приховання вбивства, чоловік за допомогою ножа розчленував труп, запакував частини у поліетиленові пакети та перевіз до мосту, з якого скинув частини тіла в річку Коломак.

Колегія суддів, яка розглядала дану справу, оцінюючи доводи сторін та представлені докази, дійшла висновків, що виявлені на останках ушкодження свідчать про вбивство та подальше розчленування, проте точна дата смерті залишилась не встановленою. Оскільки частини тіла знайшли в кількох місцях на околицях міста з 17 по 20 квітня 2016 року, то експерти констатували лише можливість його смерті у березні 2016 року.

При ретельному дослідженні останків не виявили жодних індивідуальних ознак знарядь злочину, тобто потерпілого могли вбити будь якими гострими та рублячими предметами. На місці виявлення частин трупу не знайшли жодних слідів присутності ймовірного вбивці. Не вжив орган досудового слідства і спроб допитати особу, яка знайшла останки.

Водночас і в самого підозрюваного при собі, на його одязі та під час обшуку житла не виявили слідів його перебування у місці виявлення останків. В автомобілі чоловіка та квартирі, де він проживав, жодних достовірних слідів останків не знайшли.

Сам обвинувачений категорично заперечував, що вбивав потерпілого, а його первинні показання (саме про це) були дані під впливом працівників поліції з порушеннями права на захист.

Суд зазначив, що викладені обставини у поєднанні з очевидною відсутністю в розпорядженні суду даних про перевірку слідством інших версій вбивства потерпілого, який раніше був неодноразово судимим та відбував тривалі строки ув’язнення за тяжкі та особливо тяжкі злочини, дає підстави для висновку, що досудове розслідування проводилось однобоко, не повно, із численними порушеннями.

Таким чином, суд виправдав підсудного.

суд, вбивство, прокуратура, докази, суспільство

За темою:

  • Суд визнав незаконною прибудову до колишнього кінотеатру імені Котляревського
  • ТСН розповіла подробиці про засудженого кременчуцького агента російських спецслужб
  • Батька, якого підозрюють у вбивстві свого шестимісячного сина, взяли під варту
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.