ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 02.06


Суд виніс вирок чиновниці, яка вимагала хабар за оформлення соцвиплат на дітей

Автозаводський районний суд Кременчука виніс вирок керівнику служби у справах дітей Кременчуцької районної державної адміністрації Людмилі Мулиндіній, яка вимагала та отримала хабар 17 тисяч гривень за оформлення соцвиплат на трьох удочеріних дітей.

 

У березні цього року співробітники СБУ Полтавщини викрили на хабарництві керівника служби у справах дітей Кременчуцької РДА Людмилу Мулиндіну. Чиновниця вимагала 17 тисяч грн за оформлення документів для опіки над дітьми.

Згідно з єдиним реєстром судових рішень, у жовтні 2017 року до Людмили Мулиндіної звернулася жінка з бажанням удочерити дітей. Чиновниця познайомила жінку з трьома сестрами, мати яких була позбавлена батьківських прав. 22 січня 2018 року розпорядженням Кременчуцької РДА за жінкою затвердили статус опікуна трьох дівчат.

Але біологічна мати дівчат оскаржувала рішення про позбавлення батьківських прав у суді. Коли про це дізналася Людмила Мулиндіна, то розповіла новій опікунці, що її можуть позбавити прав на удочеріння та повернути дітей біологічній матері. Але зауважила, що може домовитися у суді, щоб рішення прийняли на користь нового опікуна і залишили дівчат їй. За це Людмила Мулиндіна вимагала половину від нарахованої соціальної допомоги на дітей за місяць — а це і є ті самі 17 тисяч.

28 лютого, після передачі хабара, чиновницю було затримано у власному кабінеті.

Людмила Мулиндіна свою провину визнала повністю та розкаялася в суді. Також між нею та прокурором була укладена угода про визнання вини в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави. Суддя Ганна Олейнікова затвердила угоду між прокурором та обвинуваченою й призначила Людмилі Мулиндіній штраф у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів — 17 тисяч грн.

 

суд, хабар, чиновник, Кременчук, діти

За темою:

  • Справа Мамая: суд відмовився відсторонити міського голову від посади
  • Суд відмовився брати під варту Олександра Мамая
  • Вчительку-ватницю суд відпустив на випробувальний термін
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.