ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 09.12


Суд виніс вирок екс-заступнику начальника митного поста "Кременчук"

Крюківський районний суд Кременчука оголосив обвинувальний вирок у кримінальному провадженні щодо хабарництва екс-заступника начальника митного поста "Кременчук" Полтавської митниці Державної фіскальної служби.

Про це повідомив начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях прокуратури Полтавської області Віталій Бойко.

За словами прокурора, під час судових слухань сторона обвинувачення довела, що вищезгаданий громадянин у листопаді 2016 року одержав від підприємця 150 євро неправомірної вигоди за надання дозволу на переробку (поміщення) товарів на митній території України, не проведення перевірки та подальше сприяння у реекспорті продуктів переробки.

Вироком суду 1-ї інстанції колишній митник засуджений за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди) до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах та органах державної влади, на державних підприємствах з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки, з конфіскацією всього майна.

Також він позбавлений спеціального звання – радник податкової та митної справи 2 рангу.

вирок, хабар, митник

За темою:

  • Причетні до корупційних скандалів у Полтаві оминають покарання
  • У керівниці податкової з Полтавщини виявили 6,1 млн гривень необґрунтованих активів
  • У Полтаві шукають розкрадання під час ремонту укриття в будівлі облради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.