ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 09.09


Суд виніс вирок обвинуваченим у справі побиття полтавського журналіста

По два роки обмеження волі отримали Мустафа Алоєв та Антон Пазенко, за побиття восени минулого року журналіста Ярослава Журавля.

Сьогодні, 9 вересня, у Київському райсуді Полтави завершили розгляд справи побиття журналіста Ярослава Журавля, повідомляє видання ЗМІСТ.

Суддя Олександр Калько виніс вирок, за яким обвинувачені Мустафа Алоєв та Антон Пазенко отримали 2 роки обмеження волі. Крім того, суд частково задовольнив цивільний позов, і вже засуджений Пазенко має виплатити 40 000 гривень моральної шкоди потерпілому журналісту.

Під час судовго засідання ні Мустафи Алоєва, ні Антона Пазенка в залі засідань не було.

Наразі обом засудженим суд залишив запобіжний захід – знаходження під особистим зобов'язанням. Тож, і Алоєв, і Пазенко залишатимуться вдома, допоки триватиме розгляд апеляції. Якщо Полтавський апеляційний суд залишить без змін вирок Київського райсуду, їх відправлять у виправний центр.

Адвокат обвинувачених Володимир Гура заявив, що справа – замовна, і він наполягатиме на тому, щоб Антона Пазенка і Мустафу Алоєва щоб визнали не винними. Також повідомив, що будуть оскаржувати вирок в апеляційній інстанції.

Довідково: покарання у виді обмеження волі полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов'язковим залученням засудженого до праці.

Нагадаємо: 18 травня 2018 року в офісі Соціалістичної партії України журналісту інтернет-видання "Трибуна" Ярославу Журавлю зламали щелепу. За словами постраждалого, він разом із місцевим активістом Дмитром Демусом прийшли до офісу партії через попередні погрози Демусу. Удари Журавель отримав миттєво, після прохання не лаятися. На той момент лідер місцевого осередку СПУ Сергій Чередніченко зазначав, що обидва "гості" – провокатори.

вирок, суд, журналіст, Ярослав Журавель

За темою:

  • Засудили шахрая, який ошукував миргородчан за схемою "ваш родич в поліції"
  • Суд виніс вирок полтавцю за смертельне побиття свого знайомого
  • На Полтавщині суд виніс вирок 16-річній дівчині, яка убила вітчима
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.