ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 08.03


Суд випустив під заставу чоловіка, який на Полтавщині обкрадав банківські картки

Житель Київщини разом із спільниками викрав із 35 банківських карток "Полтава-Банку" понад 200 тисяч гривень, а суддя Автозаводського райсуду Кременчука призначила для підозрюваного лише 45 тисяч застави.

Автозаводський районний суд Кременчука обрав запобіжний захід для підозрюваного у справі обкрадання банківських карток АТ "Полтава-банк" на 200 тисяч грн. Суддя Олена Погрібняк відпустила чоловіка під заставу.

Нагадаємо, що у січні в Миргороді поліція затримала мешканця Київської області, який викрадав кошти з банківських карт за допомогою "скімінгових пристроїв". Загалом він зняв з чужих рахунків понад 200 тисяч гривень.

Під час обшуку у квартирі підозрюваного поліція вилучила скімінговий пристрій, за допомогою якого зчитувалися потрібні дані з чужих карток. Крім того, правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, платіжні квитанції, платіжні картки та паспорт громадянина іншої країни.

Фігуранту повідомили про підозру у шахрайстві, вчиненому у великих розмірах або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 3 ст. 190 КК України) та у несанкціонованому втручанні в роботу електронно-обчислювальних машин (ч. 1 ст. 361 КК України). Із матеріалів судового реєстру відомо, що чоловік разом зі спільниками викрадав кошти з банківських карток АТ "Полтава-Банк" у Кременчуці (вул. Сердюка, 11) та Миргороді (вул. Гоголя, 131).

Під час обрання запобіжного заходу для зловмисника, слідчий клопотав про заставу. Прокурор також підтримав таке клопотання, а підозрюваний прохав суд обрати запобіжний захід — особисте зобов’язання.

Під час обрання запобіжного заходу суддя врахувала те, що чоловік вчинив тяжкий злочин та йому загрожує покарання на строк до 8-ми років. Відповідно є ризики втечі та переховування підозрюваного. Проте суддя Олена Погрібняк випустила чоловіка під заставу у 45 400 грн.

суд, кримінал, банк, скімінг, Кременчук, скандал, Полтава-Банк

За темою:

  • Суд відмовився поновити на посаді секретаря Полтавської міськради Карпова
  • САП скасувала підозру ексзаступнику голови Полтавської ОДА
  • Полтавку засудили за те, що жила з чоловіком, а видала себе за матір-одиначку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.