ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 28.05


Суд вирішив надати Саєнко час на вивчення п'яти томів справи про ДТП

У Полтаві суддя задовольнила клопотання сторони підозрюваної у резонансному ДТП із Артемом Левченком – до 7 червня водійка Наталія Саєнко та її захист мають ознайомитись із матеріалами справи - а це п'ять томів.


Сьогодні, 28 травня, у Полтаві відбувся черговий розгляд справи Наталії Саєнко в суді. Йшлося про призначення терміну для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, повідломляє видання Коло.

Інша сторона - потерпілі Левченки - вже ознайомились і підписи свої поставили. Наталія Саєнко, підозрювана у скоєнні ДТП, яка потягла за собою смерть 15-річного Артема Левченка, поки що не вивчила матеріалів справи. Прокурор Валентин Болгар подав клопотання, щоби суд встановив для цього термін.

Нагадаємо, у центрі Полтави "Mercedes" Саєнко збив підлітка у листопаді минулого року. Через два місяці після ДТП Артем помер. На Різдво дитину поховали.

Про те, що засідання відбудеться саме сьогодні об 11:00, захисник Левченків Дмитро Семеха дізнався занадто пізно, тому прибути не зміг. У самому Октябрському суді журналістів не чекали: ніхто не міг сказати, де відбуватиметься засідання, представники ЗМІ довго шукали суддів та учасників процесу. 

Слідчі та прокурор просили суд встановити термін до 29 травня. Адвокат Семеха вважає, що підозрювана та її захист затягують час, що вони мали досить тривалий термін для ознайомлення.

Олег Губа, адвокат Наталії Саєнко, розповів, що вони просять для вивчення матеріалів ще трохи часу – до 7 червня. Пан Губа зазначив, що закон не передбачає чіткого терміну для ознайомлення з матеріалами справи.

За результатами засідання суддя задовольнила клопотання сторони підозрюваної – до 7 червня Саєнко та її захист мають ознайомитись із матеріалами, аби справа рухалася далі.

Дмитро Семеха вважає, що це умисе зволікання.

– Підозрювана та її захисники вже два тижні ходять та фотографують справу. Тепер ще два тижні будуть. Ми сфотографували все за три години. Є негласне правило: один день на один том. Там п'ять томів, а виходить, що їм потрібен місяць, – сказав адвокат родини Левченків.

правосуддя, кримінал, ДТП, Наталія Саєнко, скандал, резонанс

За темою:

  • Не хотів йти воювати: полтавця ув’язнили на три роки
  • Причетні до корупційних скандалів у Полтаві оминають покарання
  • У Миргороді переобрали голову місцевого суду
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.