ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 15.11


Суд визнав незаконною прибудову до колишнього кінотеатру імені Котляревського

Господарський суд Полтавської області задовольнив позовну заяву Полтавської місцевої прокуратури до ТОВ "Старнайт" щодо незаконної прибудови до пам’ятки архітектури національного значення, та зобов'язав знести споруду.

- Підставою для звернення прокуратури до суду стало те, що без жодних дозволів Міністерства культури України, попри численні заборони органу ДАБІ, суб’єкт господарювання здійснив самочинну прибудову до кінотеатру, який є об’єктом культурної спадщини національного значення, що внесений постановою Кабінету Міністрів України до Державного реєстру нерухомих пам’яток України,

- йдеться на сайті Полтавської обласної прокуратури.

Водночас Законом України "Про охорону культурної спадщини" (ч. 1 ст. 22) прямо заборонено зносити, змінювати, замінювати, переміщувати (переносити) на інші місця пам'ятки, їхні частини, пов'язане з ними рухоме та нерухоме майно.

Окрім цього, використання пам’ятки повинно здійснюватися відповідно до режимів використання, встановлених органами охорони культурної спадщини, у спосіб, що потребує якнайменших змін і доповнень пам’ятки та забезпечує збереження її матеріальної автентичності, просторової композиції, а також елементів обладнання, упорядження, оздоби тощо (ст. 24 вказаного Закону).

Після набрання рішенням законної сили товариство зобов’язане за власний рахунок знести незаконну споруду та привести земельну ділянку у попередній стан.

суд, споруда, незакона, кінотеатр Котляревського

За темою:

  • Обвинуваченому у ДТП Сердюкову присудили три з половиною роки позбавлення волі
  • Шостого серпня оголосять вирок щодо резонансної аварії під Бричківкою
  • На Полтавщині розшукують чоловіка і жінку, які переховуються від правосуддя
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.