ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 31.01


Суд забронив передачу акцій "Ferrexpo"

Український суд встановив обмеження у розмірі 50,3% акцій "Ferrexpo Poltava Mining" (Полтавський ГЗК), який належить "Ferrexpo AG Switzerland", єдиному акціонеру компанії.

 

Зазначається. що компанія оскаржила рішення суду. Про це йдеться у прес-релізі "Ferrexpo", повідомляє "Економічна правда". 

У "Ferrexpo" додають, що обмеження не впливає на право власності на акції, але забороняє їхню передачу.

"Група вважає, що це обмеження є тимчасовим і пов'язане з поточними питаннями в Україні, пов'язаними з Костянтином Жеваго та одним із підприємств, яким він володів до 2015 року (банк "Фінанси та кредит"). На операції "Ferrexpo" це не вплинуло і вони проводяться у штатному режимі. Крім того, Ferrexpo AG не має наміру і ніколи не мала наміру передавати свій пакет акцій у FPM", - йдеться у повідомленні.

Рада директорів "Ferrexpo" вважає, що апеляція має бути успішною, враховуючи отриману рекомендацію про те, що дане рішення не має належної підстави відповідно до законодавства України.

Пригадаємо, ДБР оголосило в розшук Костянтина Жеваго, який був власником банку "Фінанси та кредит". Бізнесмен фігурує у справі про розтрату 2,5 млрд грн банку, який перебуває у стані ліквідації з 2015 року. Увесь судовий процес, що стосується боргу вже триває вже три з половиною роки.
 

суд, бізнес, скандал, Костянтин Жеваго, ДБР

За темою:

  • Апеляційний суд зняв арешт з акцій Полтавського ГЗК Жеваго
  • Суд у Полтаві: підстав для арешту єгиптянина немає
  • Поліція розшукує політика Чередніченка
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.