ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:19 24.04


Суд знову поновив Жабо на посаді

Полтавський районний суд скасував рішення облради про звільнення головного лікаря обласної медико-соціальної експертизи Тетяни Жабо. Вона за рішенням суду має отримати ще й більше ста тисяч бюджетних гривень за час "простою".

Суд цього разу зобов'язав виплатити компенсацію Тетяні Жабо за вимушені прогули в розмірі 32 тисяч гривень.

Сама Жабо зазначила, що суд уже вдруге прийняв таке рішення. З обласною радою у неї начебто не було контракту, тому депутати не можуть розірвати те, чого не існує.

Керівник департаменту охорони здоров'я та працівники МСЕ сфальсифікували документи, знайшли трудову книжку і написали в ній, що я працювала три дні, з 23 по 26 грудня. Цим і невиконаним попереднім рішенням суду займається прокуратура, кримінальне провадження розпочато за ст.382 ч.3 (невиконання судового рішення). Олександр Біленький (голова облради) нехай краще заплатить 32 тисячі з власної, а не державної кишені. Тоді він не буде вже приймати таких рішень

 — цитує пані Жабо видання  "Полтавщина".

Вона нагадала, що згідно з рішенням попереднього суду отримала з обласного бюджету ще 72 тисячі гривень за вимушені прогули з вересня 2015 по червень 2016 року.

Нагадаємо, що спіймана на хабарі полтавська медсестра Жанна Корнівська повідала суду, що вночі просто подарувала Тетяні Жабо 300 доларів. Вона уникла покарання, тому що має інвалідність і маленьку зарплату.

У червні 2016 року суд прийняв рішення відновити Тетяну Жабо на посаді керівника Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи — МСЕ. Але Олександр Біленький назвав це відновлення "викликом суспільству", в грудні минулого року активісти заблокували роботу МСЕ на знак протесту проти відновлення Жабо на роботі, і потім з'явилося рішення облради, яке вона тепер успішно оскаржила в суді.

МСЕ — організація, яка серед іншого займається оформленням інвалідності. Тетяна Жабо — багаторічний керівник полтавського центру МСЕ.

суд, влада, облрада, корупція, Тетяна Жабо, МСЕК

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.