ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 09.04


Суд зобов'язав забудовника демонтувати прибудову до колишнього кінотеатру імені Котляревського

Суд визнав законним рішення Полтавської міськради про скасування паспорту прив’язки у справі забудови території біля екс-кінотеатру імені Івана Котляревського та зобов’язав забудовника, ТОВ "Старнайт", демонтувати прибудову. 

Суд зобов'язав забудовника демонтувати прибудову до колишнього кінотеатру у центрі Полтави.  

– ТОВ "Старнайт" зверталося із судовим позовом про скасування нашого рішення про анулювання паспорту прив’язки. Було рішення анулювати паспорт прив’язки та зобов’язати ТОВ "Старнайт" демонтувати прибудову, – сказав Іван Сватенко, заступник міського голови Полтави з юридичних питань. – Вони зверталися до суду з тим, щоби скасувати рішення полтавської міськради, суд відмовив. 

Таким чином суд визнав законним рішення Полтавської міськради про анулювання паспорту прив’язки і зобов’язання демонтувати прибудову, повідомляє Коло.

Нагадаємо, Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду залишив без змін рішення Октябрського райсуду ще від 2015 року. Постанова, винесена тоді суддею Ларисою Гольник, визнавала незаконними дії Полтавської міської ради з передачі в оренду ТОВ "Старнайт" приміщення будинку Дворянського зібрання (колишній кінотеатр імені Котляревського) та будівельні роботи, які там провів орендатор. Відповідно до постанови, депутати мали внести зміни у рішення позачергової 37-ї сесії шостого скликання і скасувати передачу приміщення в оренду. 

Минулого місяця звільнили суддю, який визнав прибудову до екс-кінотеатру Котляревського законною. Нагадаємо, Михайло Кульбако – суддя, який закрив провадження у справі щодо знесення забудови біля колишнього кінотеатру імені Івана Котляревського, мотивуючи своє рішення тим, що, мовляв, справа не є у юрисдикції Господарського суду.

суд, влада, скандал, прибудова, закон

За темою:

  • Прокуратура хоче повернути державі 325 га землі
  • Суд дав п'ять із половиною років тюрми за викрадення авто
  • У  Кременчуці судитимуть ексгібіціоніста
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.