ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 21.01


Суддя з Кременчука заявила, що невідомий продавав її рішення в Telegram

Вища рада правосуддя звернулася до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину за повідомленням судді з Кременчука.

Суддя Автозаводського районного суду Кременчука Оксана Пальчик звернулася до Вищої ради правосуддя через втручання в її діяльність.

Про це стало відомо з акту Вищої ради правосуддя від 13 січня 2022 року, пише Тelegraf .

Оксана Пальчик зазначила, що 16 листопада мало відбутися засідання по одному з адміністративних проваджень через нетверезе водіння. Порушник до суду не з’явився, тому засідання призначили на 2 грудня 2021 року.

Після цього до судді прийшла адвокатка Г. та повідомила, що до неї за захистом звернувся чоловік, чию справу розглядає Оксана Пальчик у суді.

Її підзахисному через месенджер Telegram від невідомої особи надійшла фотокопія постанови від 2 грудня, якою провадження закрито у зв’язку з відсутністю в діях К. складу адміністративного правопорушення.

Шахрай запропонував отримати оригінал постанови після перерахування на рахунок 500 доларів США.

Копію переписки додали до повідомлення про втручання в діяльність судді, а сам правопорушник звернувся з повідомленням про злочин до Кременчуцького районного управління поліції.

Суддя вважає, що вказані дії є втручанням у здійснення нею правосуддя під час розгляду справи про адміністративне правопорушення.

Слід вказати, що Законом України «Про судоустрій і статус суддів» встановлено, що суддя у своїй діяльності щодо здійснення правосуддя є незалежним від будь-якого незаконного впливу, тиску або втручання. Втручання у діяльність судді забороняється і має наслідком відповідальність, установлену законом.

На виконання вимог статті 48 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» суддя О. Пальчик надіслала також і до Генерального прокурора повідомлення про втручання в її діяльність щодо здійснення правосуддя з проханням вжити відповідних заходів реагування, передбачених чинним законодавством.

За результатами розгляду повідомлення судді розпочали кримінальне провадження за частиною першою статті 376 КК України (втручання в будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків або добитися винесення неправосудного рішення). З огляду на зазначене

Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за частиною першою статті 376 КК України за фактами, викладеними в повідомленні судді Автозаводського районного суду Кременчука Оксани Пальчик.

 

суд, торгівля рішенням, Кременчук

За темою:

  • Рибне місце: у судах - 21 обвинувальний акт щодо браконьєрів
  • До 15 років тюрми: подружжя полтавців викрили у справі про наркотики
  • На Полтавщині судитимуть керівника комунального підприємства
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.