ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 20.01


Суддю Гольник визнали "Честю року"

Перше місце в голосуванні за премію "Честь року" отримала суддя із Полтави Лариса Гольник. Вона стала беззаперечною лідеркою голосування, адже добре відома в Україні через свою боротьбу з корупцією. 

 Суддя Октябрського райсуду Полтави за свою професійну кар'єру стикнулась з чи не найбільшим тиском. Через публічне викриття корупції та заяви щодо проблем роботи суду на неї довгий час морально тиснув голова суду. На неї напали на вулиці та майже три роки не призначали на посаду судді безстроково.

Попри все це Лариса Гольник продовжує працювати суддею та дійсно вершити правосуддя. Вона не раз демонструвала свою незалежність та професійність. Премію "Честь тижня" вона отримала за захист таємниці слідства. Протидіє корупції та виявляє прогалини у законодавстві: з тиском зіткнулася суддя Гольник, коли прокуратура просила про доступ до документів Служби автомобільних доріг. Керівництво служби підозрювали в закупівлі послуг ремонту доріг за завищеними цінами.

Суддя вирішила розглянути клопотання без представників тих організацій, яким належать документи, аби правоохоронці без перешкод змогли дослідити всю потрібну їм інформацію та не розкрити таємницю слідства.

Гольник дозволила прокурорам ознайомитися з документами так, щоб це не паралізувало роботу служби, але й не зашкодило розслідуванню.

"Впевнені, вона й надалі розглядатиме справу професійно та неупереджено. Та буде прикладом стануть прикладом та джерелом натхнення для своїх колег", - інформують організатори на порталі "Каналу 24".

Лауреатів премії та антипремії визначає громадська організація "Фундація DEJURE", яка моніторить перебіг судової реформи й добивається очищення суддівських лав.

премія, реформа, конкурс, судді, Лариса Гольник, корупція

За темою:

  • У Полтаві визначили лауреатів обласної премії імені Котляревського
  • Полтавець став переможцем Міжнародної премії імені Франка
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.