ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 06.02


Судитимуть полтавку, яку підозрюють в організації виїзду чоловіків за кордон

Адвокатку з Полтави Світлану Кузьменко підозрюють у незаконному переправленні чоловіків за кордон за підробленими документами. Наразі правоохоронці передали справу до суду.

Про це повідомили в Управлінні СБ України Полтавщини 5 лютого.

За матеріалами СБУ завершено досудове розслідування щодо місцевої адвокатки. Підозрювана пропонувала потенційним призовникам уникнути мобілізації та виїхати за кордон. Вартість послуги оцінювала у 5,5 тис. доларів.

Раніше ЗМІСТ писав, що адвокатка звернулася до суду зі скаргою на бездіяльність правоохоронців. За її словами, у день оголошення підозри їй не дозволили здійснити планову поїздку та затримали на залізничній станції .

Вона повідомила суду, що понад шість годин її утримували працівники СБУ. Дочекавшись захисника, вони разом зі слідчим та прокурором проїхали до службового кабінету прокурора, де їй повідомили про підозру. Підозрювана каже, що її позбавили можливості вільно переміщатися містом.

Її скарга полягає у тому, що слідчий не вносить до ЄРДР інформації про її версію вручення підозри. Також вона проти, що правоохоронці не склали протокол про затримання.

Прокурор направив до суду заперечення на скаргу. З матеріалів справи відомо, що на вокзалі адвокатку ніхто не затримував, а тому протокол не складали. Отже, бездіяльності слідчих не було.

Також адвокатка намагалася через суд отримати доступ матеріалів досудового розслідування для ознайомлення. Слідчий та прокурор повідомили суду, що надавали розумні строки для ознайомлення із матеріалами, тому скаргу не варто задовольняти.

суд, корупція, адвокат

За темою:

  • Вища рада правосуддя звільнила суддю Київського райсуду Полтави
  • Збір допомоги військовим рф: оголосили підозру "благодійниці" з Полтавщини
  • У Полтаві засудили двох чоловіків, які воювали на боці рф
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.