ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:46 22.03


У міськраді сперечалися щодо призначення Ляміна заступником мера. ВІДЕО

На комісії у полтавському міськвиконкомі сварилися через рекомендацію призначити Андрія Ляміна новим заступником міського голови - замість Олексія Чепурка, який пішов із посади.

22 березня на комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики розглянули питання про прийняття на службу Андрія Ляміна. Його можуть призначити на місце колишнього заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка, оскільки той написав заяву про звільнення за власним бажанням.

З восьми членів комісії на засіданні були присутні сім. З них чотири проголосували за те, щоб рекомендувати його кандидатуру, троє – утримались. Між членами комісії та головою фракції ВО "Свобода" Юліаном Матвійчуком виникла суперечка щодо голосування. За словами депутата, рекомендувати Андрія Ляміна можна було б у випадку, якщо би за це проголосувала більшість від загального складу комісії, а не від кількості присутніх. Тобто із восьми членів комісії за Андрія Ляміна мало проголосувати п’ять осіб, а не чотири. Деякі члени комісії доводили, що оскільки присутні семеро депутатів, то чотири голоси – і є більшість. До чого дійшли опоненти – дивіться у сюжеті Громадського ТБ. Полтава.

влада, міськвиконком, Андрій Лямін, призначення, комісія

За темою:

  • У Полтаві хочуть встановити новорічну ялинку: ремонтують 3D-ілюмінацію
  • В області очікують на хуртовини, замети та ожеледицю
  • У Полтаві шукають розкрадання під час ремонту укриття в будівлі облради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.