ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 20.01


Підозрюваним у вбивстві Супруненка подовжили арешт

Групі осіб, яку підозрюють у розбійному нападі на депутата Миргородської міськради Олега Супруненка, продовжили строк тримання під вартою.

 Слідчий суддя Октябрського районного суду Полтави задовольнив клопотання слідчого поліції, погоджене з процесуальним прокурором, про продовження депутатові Миргородської міської ради від "Радикальної партії Ляшка" Хачатура Хачатряна  строку тримання під вартою на 60 діб.

Аналогічні рішення про продовження строку тримання під вартою 17 січня прийняли щодо 2-х його спільників ‒ Левона Марданяна та Олександра Гребенюка.

Про це повідомив в.о. начальника відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, прокуратури Полтавської області Володимир Євсік.   

Зловмисники підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених за ч. 4 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та ч. 2 ст. 121 (умисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) КК України.   

Нагадаємо, 12 липня 2017 року, обравши місце для засідки, вони чекали на появу іншого депутата Миргородської міської ради від ВО "Свобода" Олега Супруненка, який їхав із роботи.

Діючи за заздалегідь розробленим планом, нападники побили потерпілого, а потім, заволодівши його особистими речами, зникли з місця події.

Від отриманих травм Олег Супруненко невдовзі помер у лікарні.  Досудове розслідування триває.

Миргород, злочин, депутат Олег Супруненко

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.