ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:55 31.08


Суворі полтавські дорожники закатують в асфальт сторонні предмети і лишають відчиненими люки

Крім щебеню, піску і бітуму полтавські дорожники додають в асфальтну суміш багнюку, гнилі фрукти, дохлих голубів і навіть гумові капці. А ще лишають відчиненими люки, наражаючи на небезпеку полтавців.

Так, у центрі селища Червоний Шлях під Полтавою дорожники так зрізали старий асфальт на вул. Лисенка, що пошкодили люк на перехресті і знесли металеву кришку, залишивши відчиненим отвір. У провалля серед проїзної частини могли потрапити і автівки і пішоходи.

Оксана Лазаренко, місцева активістка, розповіла "Колу", що на цій дорозі покриття було хорошим, а вже свіжий асфальт засмучує людей: замість 5 см його укладають шаром 1 см ы крізь нове покриття просвічує стара дорога.

 А так тимчасово "залатали" яму місцеві.

Нагадаємо, раніше журналісти писали, як у липні цього року при ремонті вулиці Богдана Хмельницького ремонтники закатали в асфальт голуба. А на вулиці Панфілова закатаними у нове дорожнє покриття виявилися яблука, які згнили, залишивши після себе ямки.

На центральній вулиці Соборності у районі зупинки ОЦЕВУМ полтавці побачили капець, який також став невід'ємним елементом дороги, бо дорожники пройшлися по ньому катком.

 

 

 

ремонт, дорога, асфальт, Полтава

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.