ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:47 28.04


Свинокомплекс у Біликах може відновити роботу восени

Скандальний свинокомплекс у Біликах ще в цьому році може відродитися. Місцеві жителі вісім місяців пікетували підприємство із вимогою закрити виробництво. Проте вже восени його можуть відновити.

У селищі Білики Кобеляцького району — черговий скандал. Свинокомплекс, який повинен був за рішенням суду припинити свою діяльність, за інформацією видання gazeta.ua продовжить свою роботу.

У листопаді 2016 року нам пообіцяли повністю закрити підприємство російського олігарха. У квітні ж приїхав губернатор і сказав, що у вересні свинокомплекс відновить роботу. Інвестори начебто пообіцяли побудувати систему очисних споруд

 — розповіла журналістам видання Лідія Плужник, мешканка Біликів.

Більше того — власники свинокомплексу за блокування підприємства подали до суду на 15 активістів. Керівництво свинокомплексу вимагає відшкодувати 11 млн грн. Бо, мовляв, від пікету свині втрачали вагу, вмирали і підприємство мало збитки.

Свинокомплекс у Біликах працює з 2013 року. Його власник - російський агромагнат Олександр Орлов.

Люди, що проживають у селищі, постійно нарікали на сморід і брак питної води. Коли терпець увірвався — почали блокувати підприємство: перекривали в'їзд для кормовозів, лягали під вантажівки, ставили намети.

Наразі виробнича діяльність та технологічний процес на свинокомплексі припинилися, проте судові процеси тривають. Позиція влади відома: якщо будуть виконуватися екологічні норми та буде працювати якісна система очисних споруд, то вона — за свинокомплекс, адже це і робочі місця, і надходження до бюджету.

бізнес, свинокомплекс, Білики, скандал, суд, блокування

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.