ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 19.09


Кременчуцькі "свинячі пристрасті" докотилися до Порошенка

Початок "свинячих пристрастей": минулого тижня міський голова Кременчука Віталій Малецький заявив, що в'єтнамським свинкам не місце у Міському саду, бо цей куточок відпочинку перетворився на "свинарник".

Думки мiстян розділилися: деякі кременчужани вдоволені свинками і схвалюють ідею контактного зоопарку. Але багато хто вважає, що сморід від свиней заважає відпочиваючим.  

Тоді міський голова вирішив прибрати свиней і замінити їх … козами.

Кози менш шкідливі, скажімо так

- зауважив міський голова.

Малецький додав, що зоокуточок, можливо, перенесуть у сквер Сосновий — на водоканалі. 

Активісти громадського руху "За Чистий Кременчук" направили гнівні звернення на Київ. Адресати — глава держави  Петро Порошенко та  Міністерство культури України. В зверненні активісти обурюються діями директора комунального підприємства "Міський сад" Віталія Дедюрина, який перетворив зону відпочинку на свинарник.

Тим часом, на сайті міськвиконкому з'явилися одразу дві петиції з проханням продовжити створення в Міському саду контактного зоопарку. Зокрема, в петиції сказано, що  рішення про розформування контактного зоопарку в Міському саду передчасне, бо не врахована думка мешканців міста.

Але це ще не останній поворот у справі із  в’єтнамськими свинями Міського саду Кременчука.

Журналісти, чиї фотографії були розклеєні в парку із звинуваченнями у сприянні вилучення тварин, учора подали заяву до поліції з проханням відкрити кримінальне впровадження проти Дедюрина.

Повідомляю, що 17 вересня о 15.00 у міському саду було виявлено на вольєрах де були свині фотографії журналістів газети «Програма плюс» та "Кременчуцької газети", а саме: Олександра Курилова, Долі Руфь та Ліни Романченко із надписами російською мовою: По вине этих нерадивых журналистов КОСУЛЬ ЗДЕСЬ НЕТ, ПОНИ ЗДЕСЬ НЕТ, ПОРОСЯТ ЗДЕСЬ НЕТ, ВЫДР ЗДЕСЬ НЕТ. …Вказане свідчить, що директор Міського саду  Дедюрин не лише на своїй сторінці у Facebook, а й на території парку – зони його відповідальності (зони обслуговування) розмістив фотографії журналістів без їх дозволу, які у чомусь, на його думку, винні

- сказано у заяві журналістів, які вбачають у діях Дедюрина вплив посадової (службової) особи на журналістів за їх професійну діяльність.
скандал, свині, звернення, парк, Кременчук, заборона, заява

За темою:

  • Петиція про присвоєння Матвійчуку Героя України набрала необхідну кількість голосів
  • Присвоїти звання Герой України просять полтавському військовослужбовцю Марьєнкову
  • Полтавці підписують петицію про присвоєння Матвійчуку звання Героя України
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.