ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 30.01


Світовий Банк допоможе Полтавщині грошима

На Полтавщину прийдуть гроші Світового Банку, щоб дніпровська вода не "з'їла" землю.

Експертами Світового Банку було поінформовано українських партнерів про обрання державного інвестиційного проекту «Реконструкція гідротехнічних споруд захисних масивів дніпровських водосховищ» найкращим із десяти проектів, відібраних комісією до реалізації у 2016 році, та прикладом у сфері нової інвестиційної політики і впровадження економічних реформ в Україні, що вимагає від Держводагентства безумовного забезпечення його вдалої реалізації.

Інвестиційний проект Державного агентства водних ресурсів України "Реконструкція гідротехнічних споруд захисних масивів дніпровських водосховищ" (його було презентовано наприкінці 2015 року у Вишгороді) буде проводитися на 20-ти захисних масивах дніпровських водосховищ, в межах Київської, Черкаської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької областей.

Із 300,6 км дамб - 170 км мають конструктивно найбільш небезпечний обжатий профіль. На відміну від паводкових захисні дамби працюють в умовах постійного напору водосховищ. Прорив дамби може привести до катастрофічних наслідків i колосальних матеріальних збитків. Більшість дамб, в тому числі - в Кременчуці - експлуатуються біля 50 років, що є критичною межею гарантії їх стійкості, яка була закладена проектами.

Загальна вартість реалізації проекту - 1,289034 млрд. гривень.

Артур ЗАПЕКА

Світовий Банк, інвестиції, гроші, Держводагентство

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.