ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 02.06


"Свободівці" наполягають на відкликанні депутата міськради Бублика

У Полтаву приїжджав лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок, щоб обговорити політичну ситуацію та "перебіжництво" до фракції "Європейська солідарність" депутата Юрія Бублика.

Олег Тягнибок зустрівся із депутатами-свободівцями різних рівнів та активом обласної, міських і районних організацій, аби разом обговорити сучасну політичну ситуацію в Україні та спільні подальші плани та цілі, – написав на своїй сторінці у соціальній мережі Юліан Матвійчук, голова фракції «Свобода» у Полтавській міській раді.

Фракція «Свободи» у міської ради складалася з трьох депутатів. Після заяви Бублика, який раніше уже говорив, що мав із партією лише домовленість про фінансування його передвиборчої кампанії й не більше, фракція заявила про намір відкликати Юрія Бублика.

Бублика партія відкликає в кінці 2021 року, коли запрацює імперативний мандат. Наступною в міську раду зайде Оксана Лазаренко, – сказав у коментарі kolo.news Юліан Матвійчук.

Позиція «Свободи» – це позиція «Свободи». Я ж не є «свободівцем», а позапартійний. Зі «Свободою» у нас був договір на період виборчої кампанії. Я договірні зобов’язання виконав...нічого я «Свободі» не винен, прокоментував Бублик.

політикум, Свобода, перебіжництво, Юрій Бублик

За темою:

  • Полтавців запрошують на зустріч із Олегом Сенцовим
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.