ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 11.12


Святий Миколай готовий персонально привітати телефоном

У неділю, 13 грудня, стартує прийом замовлень на персональне відео від Святого Миколая на платформі DWIZH.

Цього року сервіс DWIZH разом зі Святим Миколаєм вирішили привітати українців зі святом, дотримуючись соціальну дистанцію.

Весь тиждень перед днем Святого Миколая сервіс прийматиме замовлення на персональне відео від чудотворця. Вартість відео – 1 гривня. А вже 18 грудня ввечері Миколай запише і надішле привітання кожному.

"2020 рік став випробуванням на міцність і зараз хочеться хоч трохи дива й казки в повсякденному житті. Ми вирішили подарувати таку казку на день Святого Миколая. Наш Миколай не говоритиме шаблонними фразами, а звернеться до кожного персонально, відзначить перемоги і розділить поразки, подарує мотивацію і допоможе повірити в себе і свої сили", – повідомили організатори акції.

Замовлення приймаються на сайті DWIZH в період з 13 по 18 грудня до 15:00. При оформленні заявки можна вказати побажання, які Миколай врахує в зверненні.

DWIZH також зазначає, що привітання можна замовити не тільки для дитини, відео може стати приємним сюрпризом і для батьків, колег або друзів.

Сервіс DWIZH – це український маркетплейс персональних відео від знаменитостей. На платформі користувачі можуть замовити привітання, розіграш або мотивацію від кращих спортсменів, блогерів, ведучих, музикантів і акторів України.

свято, акція, вітання, сервіс

За темою:

  • Полтавці вирішили підтримати засудженого Стерненка
  • У Полтаві відбувається акція "Кохання поза часом"
  • Полтавці долучилися до акції проти дискримінації замісної терапії
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.