ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 02.05


Свято "Полтавська галушка" перенесли через карантин

Традиційне свято "Полтавська галушка", яке зазвичай відбувається на початку червня, з огляду на пандемію коронавірусу, попередньо перенесено на 29-30 серпня.

Про це організатори заходу повідомили у Facebook.

"Міжнародному фестивалю "Полтавська галушка" - бути! Наша галушкова команда тихенько, але впевнено готується до зустрічі з вами. Сподіваємось, що ми правильно вибрали дату проведення фестивалю – 29-30 серпня 2020 року! У кожного з нас є своя "корона", а вірус нам з полтавською галушкою не страшний", - йдеться у повідомленні.

Про особливості майбутнього дійства Укрінформу розповіла співзасновниця фестивалю Яніна Барибіна.

"На початку пандемії було зрозуміло, що у червні провести фестиваль не вдасться, тому ми одразу ж відтермінували його майже на три місяці. Тоді ж нова дата була погоджена з міською владою. Тепер усе залежить від того, як довго затримається коронавірус в Україні й коли на рівні держави буде дозволено проводити масові заходи і з якими обмеженнями. Сподіваємося, все вийде, як задумали. І в ньому традиційно (з дозволу посольства КНР в Україні) візьме участь китайська діаспора, що мешкає в Харкові. Китайці завжди вчать гостей фестивалю липити цзяоцзи – національну страву з тіста і м’яса, що є "родичкою" галушці, а ще писати ієрогліфи і проводити чайну церемонію", - зазначила Барибіна.

 

фестиваль, галушка

За темою:

  • Учні молодших класів повертаються до шкіл із понеділка
  • У Полтаві виявили 178 нових випадків захворювання на COVID-19
  • Місцеві вибори: коли та як проголосувати
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.