ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 12.06


Тарифи на проїзд у Полтаві зросли майже вдвічі

З 11 червня тарифи на проїзд у Полтаві зросли майже вдвічі. А з 13 червня у громадському транспорті Полтави можна буде розраховуватися трьома спеціальними картками.

Так, виконавчий комітет Полтавської міської ради затвердив нові тарифи на перевезення у громадському транспорті: вартість проїзду становить 15 гривень для маршрутки, 12 гривень для комунального автобуса та 10 гривень для тролейбуса.

Окрім зростання вартості проїзду, влада затвердила «пакетні тарифи» для містян та конкретну кількість поїздок, яку полтавці можуть купити дешевше. Також одним квитком можна буде користуватися протягом певного часу для пересадок у транспорті.

Міська влада повідомила: увесь громадський транспорт Полтави до кінця червня — з валідаторами, а е-квитки можна буде купити у кожному районі міста. І з картками вартість проїзду буде дешевшою.

Так, з 13 червня стартує запровадження електронного квитка в комунальному транспорті. Працюватимуть три види транспортних карт:

  • «Гаманець» – передбачає знижки у тарифі на 1 грн в тролейбусі та приватному автобусі. Діятиме в усьому транспорті, термін пересадки – 35 хв;
  • «Проїзний 60 комунальний» – 60 поїздок по 8,5 грн у тролейбусах та комунальних автобусах. Термін дії 30 днів. Діє пересадка тільки на комунальному транспорті 35 хв;
  • «Проїзний 60 єдиний» – передбачає знижки на проїзд у приватних та комунальних автобусах на 5 та 2 грн відповідно. Усього заклали 60 поїздок на місяць.

Транспортні картки можна придбати у Полтаві на вулиці Гоголя, 12 із 13 червня. Вони дозволять також підраховувати кількість пасажирів у транспорті.

Розрахуватися такою карткою можна буде у будь-якому транспорті. Зараз у місті курсує 48 тролейбусів, 13 комунальних автобусів та деякі приватні маршрутки.

Час пересадки починає діяти з моменту списання коштів за поїздку з транспортної картки (валідації) і завершиться за 35 хв. Якщо за цей час пасажир пересідає в інший транспорт, то при повторній валідації, кошти з його картки списувати не будуть.

Також у Полтаві діятиме нова мережа маршрутів. До основних її змін входять скорочення загальної кількості маршрутів та поява нових, а також запровадження єдиної нумерації для всіх видів транспорту.

Детальніше —  тут.

транспорт, тарифи, маршрут, влада

За темою:

  • У Полтаві відкрили кримінальне впровадження щодо недороблених зупинок
  • Автомобіль швидкої допомоги зіткнувся з легковиком, яким керував неповнолітній 
  • Автотроща на Полтавщині: легковий автомобіль зіткнувся з вантажівкою
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.