ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 30.07


Децентралізація: тарифи на тепло встановлюють лише місцеві органи влади

Відтепер тарифи на тепло та гарячу воду повністю встановлюють місцеві органи влади.Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), передала повноваження.

Зокрема, повноваження з регулювання діяльності підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) передали органам місцевого самоврядування.

Це —  важлива частина реформи децентралізації, адже такі новації підштовхують місцевих керівників більше не заплющувати очі на неефективність власних комунальних підприємств, — повідомила нардеп від Полтавщини Анастасія Ляшенко.

Крім того, з 1 серпня тариф на електроенергію для населення залишиться без змін — 1,68 грн за кВт-год.

Попри всі чутки та маніпуляції Уряд не буде підвищувати тарифи, особливо для вразливих верств населення, заспокоїла посадовиця.

В найближчий час питання тарифів буде окремо розглядатися на засіданні РНБО, адже воно стосується стабільної роботи енергетичного ринку, а відповідно і національної безпеки.

Нагадаємо, національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, передає повноваження з регулювання діяльності підприємств теплопостачання з державного на місцевий рівень: триває передача 80 ліцензіатів (28 суб’єктів господарювання), що провадять діяльність з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії.

Раніше в межах реформи децентралізації влади в Україні на місцевий рівень були вже передані 623 таких ліцензіатів.

комуналка, тариф, тепло, децентралізація

За темою:

  • 15 млн гривень з бюджету і "Полтававодоканал" готовий відновити нормальне водопостачання
  • Власникам житла, які прихистили переселенців, компенсують оплату комунпослуг
  • "Міськсвітло" заощадило 1,2 млн гривень на обслуговуванні системи спостереження
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.