ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 04.05


Театр ляльок запрошує на прем'єру

Полтавський академічний обласний театр ляльок 6 травня запрошує на прем'єру вистави "Рецепти від страху". Квитки ще можна придбати на офіційному сайті театру.

Колектив театру ляльок готує для своїх глядачів нову захоплюючу виставу – "Рецепти від страху" (Юлія Шевченко за мотивами відомої казки Джулії Дональдсон "Груффало"). Саме ця вистава стане її дипломною режисерською роботою. Над створенням декорацій та ляльок, яких глядачі побачать на прем’єрному показі, працював головний художник театру Віктор Козуб.

З самого малечку, майже у кожної дитини виникає якийсь певний страх. Хтось боїться темряви, а хтось боїться залишатися наодинці. Головний герой вистави "Рецепти від страху" — Мишеня теж мав свій страх на ім’я Груффало. Чи зможе Мишеня перебороти свій страх? Чи варто боятися своїх фантазій та вигадок? Та як із ними боротися?

Знайти відповіді на ці запитання глядачі зможуть 6 травня об 11:00 на прем’єрі. Вистава "Рецепти від страху" рекомендована для сімейного перегляду з дітьми віком від трьох років. Також нова вистава надасть матеріал для роздумів батькам, як в ігровій формі допомогти дітям протистояти власним страшним вигадкам та фантазіям.

Квитки можна придбати на офіційному сайті театру.

культура, мистецтво, ляльковий театр, прем'єра, діти

За темою:

  • Полтавців запрошують до театру
  • Посадовців міськради Полтави звинуватили у службовій недбалості
  • У Полтаві 19 грудня відкриють головну ялинку міста
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.