ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:34 18.01


Телеканал "Місто" стане "Центральним"

У четвер, 17 січня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України переоформила ліцензію телеканалу "Місто", який наразі змінює назву на "Ц – центральний".

У четвер, 17 січня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила ліцензію телеканалу "Місто" (ТОВ "Студія Місто"), повідомляє "Детектор Медіа". Оновлення сталося у зв’язку зі зміною керівника, пов’язаних осіб, редакційної ради та логотипа. Канал змінює назву "Місто" на "Ц – центральний".

Генеральним директором мовника у листопаді 2018 року замість Ігоря Супруненка став Олег Зонтов – у минулому журналіст і видавець зі Слов’янська Донецької області. Він — голова Слов'янської міської організації НСЖУ, екс-секретар Слов’янської міської ради та в. о. мера Слов’янська, нині голова ГО "Наш дім – Слов’янськ".

За словами Олега Зонтова, зміни пов’язані з тим, що разом із "Лтавою" канали отримали ліцензію на мовлення у "цифрі" й тепер охоплюють всю Полтавщину: "Оскільки змінилася творча частина і контент, назва "Місто" тепер не відповідає дійсності, бо ми орієнтуємося як телебачення для області".

На його думку, певні зміни вже відбулися: вечірні новини транслюються наживо, на каналі збільшили тривалість ранкової програми з новими ведучими і заставками. Але радикальних оновлень не планується. На каналі запевняють, що зміни не пов'язані з виборчими перегонами.

Більше інформації медійникам обіцяють надати 1 лютого – саме на цей день запланована прес-конференція керівників "Центрального".

Нацрада внесла зміни до цифрової ліцензії каналу, а також попросила його відмовитися від аналогової ліцензії з огляду на вимкнення аналогового ефірного мовлення, інформує видання Зміст.

медіабізнес, телебачення, ліцензія, ребрендінг

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.