ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:03 28.09


Тенісист із Полтавщини увійшов до топ-тисячі гравців-професіоналів у світі

20-річний Віталій Сачко, який народився в Кременчуці і представляє на національній арені Полтавщину, нині перебуває у світовому рейтингу ATP (Асоціація тенісистів-професіоналів) на 972-й позиції.

До першої тисячі гравців-професіоналів із України входять 19 тенісистів, серед них Віталій Сачко — якраз 19-й. У 2017 році, як повідомляє сайт atpworldtour.com, наш земляк зіграв 39 матчів у міжнародних турнірах, здобувши в них 26 перемог і зазнавши 13 поразок.

Цього року суперниками Сачка у різних країнах світу були тенісисти 16-ти країн світу (Франція, Австрія, Бразилія, Чехія, Велика Британія, Німеччина, Македонія, Аргентина, Туркменістан, Болгарія, Португалія, Білорусь, Росія, Казахстан, Словаччина, Угорщина).
Звісно, наш 20-річний земляк поки що грає в турнірах не найвищого міжнародного рівня. Тож, його професійний заробіток у 2017 році (на кінець вересня) становив 3 451 долар. А за всю свою коротку поки що професійну кар'єру (три роки) Віталій Сачко на кортах загалом заробив 10 188 доларів США.

спорт, теніс, рейтинг, Віталій Сачко

За темою:

  • Полтавці можуть відстежувати рух двох сотень автобусів і тролейбусів через смартфон
  • Як бігові кросівки Asics здобули популярність серед спортсменів
  • Яровий здобув "срібло" на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Франції
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.