ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 16.01


Тігіпко купив потужності "Полтавахіммаша"

Група "ТАС" купила головний виробничий корпус виробника великогабаритного емальованого обладнання і вагонів заводу "Полтавахіммаш".

Про це йдеться в повідомленні групи "ТАС".

 

Група "ТАС" на торгах СЕТАМ ("Система електронних торгів арештованим майном") придбала головний виробничий корпус загальною площею понад 56,5 тисячі квадратних метрів, що раніше належав підприємству "Полтавахіммаш", а також отримала право власності на цю нерухомість. Вартість придбання становить 36,04 млн гривень

 - йдеться в ньому.

Згідно з повідомленням, група "ТАС" планує спрямовувати додаткові інвестиції в подальший розвиток підприємства.

Перш за все йдеться про модернізацію його виробництва відповідно до сучасних стандартів, розширення номенклатури продукції і відкритті нових ринків збуту.

У повідомленні наголошується, що придбання виробничої нерухомості "Полтавахіммашу" відповідає стратегії активного розвитку промислового сектору Групи "ТАС" і спрямована перш за все на відновлення і розвиток виробництва вітчизняних залізничних і автомобільних цистерн, які необхідні українському бізнесу для перевезення виготовленої продукції як усередині країни, так і на експорт.

Раніше майно заводу виставили на торги

Завод "Полтавахіммаш" виробляє газові вагони-цистерни, металоконструкції, технологічне обладнання для хімічної та нафтохімічної галузей, мікробіологічної, медичної і харчової промисловості для зберігання і переробки розчинів кислот, лугів, солей і харчових розчинів.

Сергій Тігіпко є власником фінансово-промислової групи ТАС.

 

Сергій Тігіпко, завод "Полтавахіммаш"

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.