ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 22.10

P


Типові проблеми Chery Tiggo 

Кросовер "Чері Тігго" досить популярний в Україні. Завдяки насиченим комплектаціям та широкому вибору з сімейства "Тігго" взагалі, автомобіль має неабиякий попит як на первинному ринку, так і на вторинному. 

 

Не в останню чергу популярність кросовера базується на широкому асортименті запасних частин та комплектуючих, в чому можна переконатись тут

Chery Tiggo та його проблеми
Втім, кросовер не можна назвати безпроблемним. В залежності від року випуску, автомобіль може зіпсувати враження про себе як надійністю двигуна та КПП, так й ходової частини. Враховуючи досвід та відгуки власників, окремі недоліки можна згрупувати в залежності від двигунів та КПП.

Двигуни Чері Тігго
Деякі власники кросоверів з 2,4-літровим двигуном жаліються на протікання охолоджувальної рідини через нижній патрубок радіатору. Втім, такі випадки поодинокі. Також час від часу помічають течію антифризу крізь заглушки в блоці циліндрів саме на 2,4-літровому моторі.

Холодний пуск 1,8-літрового двигуна за наявності морозів в межах 15-17 градусів може бути ускладнено через вихід з ладу датчика температури антифризу. Рідкіше двигун може погано запускатись в холодну погоду через вихід з ладу котушок запалення. На цьому двигуні суттєве зниження крутного моменту можливо також через несправність датчику масового розходу повітря.

Двигуни об'ємом 1,6 та 2 літри не виділяються суттєвими проблемами, втім існує можливість погіршення змащувальних властивостей системи через низьку якість оригінального мастила. Проте, проблему вирішують простою заміною мастила з фільтром разом якомога швидше. Також варто звертати увагу на стан охолоджувальної рідини — через випадіння осаду цілком можливе псування термостату.

Несправності паливного насоса та регулятора тиску палива можуть призвести до зупинки двигуна або поганого запуску. Розв'язання цієї проблеми полягає у тому, аби не допускати спустошення паливного бака нижче рівня одної треті. Вихід простий — аби запобігти цьому, варто мати при собі запас палива не менше, ніж п'ять літрів у багажнику.

Така поведінка двигуна найчастіше прослідковується після пробігу біля 90-100 тисяч км. Передвісником несправності може слугувати не досить жвава реакція двигуна на педаль акселератора. У будь-якому випадку краще встановлювати якісний регулятор тиску палива від перевірених виробників.

транспорт, автомобіль, Chery Tiggo

За темою:

  • Під Полтавою відновлюють рух автобусів
  • На Полтавщині через негоду скасували деякі автобусні рейси
  • В області очікують на хуртовини, замети та ожеледицю
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.