ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 23.03


Торік на Полтавщині діагностували 44 випадки туберкульозу

Кількість хворих на туберкульоз у порівнянні з попереднім роком на Полтавщині зросла вдвічі. 

 

Це, в першу чергу, пов’язано із виявленням захворювання у людей, які через війну змушені були покинути свої домівки. Тож до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом у Полтаві провели тематичний круглий стіл.

На Полтавщині зросла кількість хворих на туберкульоз. Така тенденція спостерігається з 2022 року і, в першу чергу, зі збільшенням рівня захворюваності серед внутрішньо переміщених осіб. Протягом минулого року в області діагностували 44 випадки туберкульозу — про це повідомили під час круглого столу до Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом.

Володимир Печериця, директор КП "Полтавського обласного протитуберкульозного диспансеру", заявив: "В Україні епідемія туберкульозу була оголошена з 1995 року. На жаль, на сьогодні епідемія туберкульозу в Україні продовжується. Значно збільшилася кількість захворілих серед ВПО. Іде важка війна. І під час цієї страшної війни наші захисники теж знаходяться в тих умовах, коли можливо інфікуватися на туберкульоз. Є складнощі в їх лікуванні, тому що стаціонарне лікування на сьогодні в Україні зменшено до 45-48% відносно всіх хворих".

Попри збільшення кількості інфікованих, смертність від туберкульозу на Полтавщині у порівнянні з 2021 роком зменшилась на 22%.

медицина, війна, туберкульоз, переселенці

За темою:

  • Полтавська обллікарня отримала "швидку" для порятунку новонароджених
  • В області збільшилася кількість онкологічних захворювань
  • Через війну кожен п’ятий українець знаходиться під загрозою психічних розладів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.