ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 01.03


Торік обласний архів оцифрував понад 230 тисяч документів

Державний архів Полтавщини лідирує в Україні за темпами оцифровування архівних справ. Щоденно його працівники сканують 12-13 тисяч сторінок історичних документів.

 

За результатами 2022 року Державний архів Полтавської області лідирує серед архівів країни зі сканування паперових документів. Про це повідомив заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко.

"Сьогодні оглянув роботу закладу й долучився до процесу оцифрування архівних справ. Щоденно працівники сканують від 12 до 13 тисяч сторінок. За минулий рік оцифрували 236418 справ. Це 3546926 аркушів", – зазначив Панченко.

Державний архів Полтавської області співпрацює з американською генеалогічною корпорацією FamiliSearch International. За півтора року вони оцифрували 5744460 аркушів. Це більше ніж третина від запланованого обсягу.

Як зазначив Ігор Панченко, наразі на електронні носії повністю переведено інформацію 21 фонду різних періодів: "Скановані метричні записи православних церков Полтавщини, формулярні списки рекрутів, книги реєстрації актових записів по 1945 рік, фільтраційні справи та листи громадян, вивезених до Німеччини в роки Другої світової війни на примусові роботи, трофейні справи військовополонених радянської армії, кримінальні справи радянських репресивних органів тощо".

документи, історія, архів, оцифрування

За темою:

  • Кременчужанка в трьох областях збувала фальшиві документи України та ЄС
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.