ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 13.05


Транспортний колапс у Полтаві: перевізники відмовились від маршрутів

Станом на 13 травня  2019 року всі перевізники Полтави відмовилися від маршрутів. До цього у місті працювали 15 перевізників на 66 лініях громадського транспорту.

 

Про це повідомив директор ТОВ "Євробус Полтава" Михайло Костов. За його словами, у Полтаві немає перевізників, які зараз виконуватимуть перевезення по місту: "Станом на 10 травня тариф у 5 грн тимчасово влаштував би нас і вирішив би питання з перевезеннями. Але це вже не так актуально, адже ми офіційно відмовилися від маршрутів і вже не є перевізниками міста Полтава".

Олександр Шамота, секретар міськради, називає дії перевізників шантажем.

Перевізник називає причину в тому, що спершу секретар міськради Олександр Шамота тримав тарифи до президентських виборів. Але вибори минули, а тариф і досі 4 грн, ніяких результатів численні переговори не дали. Їздити ж за таким тарифом – працювати собі на збиток.

"Ніякі політичні гасла не замінять законів ринкової економіки. Не може спочатку бути якість, а потім тариф. Тариф і якість крокують разом", – прокоментував ситуацію Михайло Костов.

Нагадаємо, у Полтаві третій день триває страйк перевізників. На маршрути виходить лише транспорт КП "Полтаваавтоелектротранс" — це 42-48 тролейбусів у залежності від часу доби.

Питання щодо підвищення тарифів на перевезення пасажирів у Полтаві розглядали на засіданні містобудівної комісії 10 та 11 травня. Проте, ніякого рішення по збільшенню тарифу не ухвалили – не вистачило голосів аби "протягнути" питання та розпочати процес підвищення тарифів у громадському транспорті на основі попереднього регуляторного акту (5 грн в автобусах, 3 грн – у тролейбусах). Члени комісії попередньо вирішили скликати позачергове засідання на середу, 15 травня, аби знайти вихід із ситуації.

транспорт, влада, міськрада, тариф, перевізники, конфлікт

За темою:

  • У Полтаві відкрили кримінальне впровадження щодо недороблених зупинок
  • Автомобіль швидкої допомоги зіткнувся з легковиком, яким керував неповнолітній 
  • Автотроща на Полтавщині: легковий автомобіль зіткнувся з вантажівкою
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.