08:45 09.08

Третій тур УПЛ: у Полтаві ворскляни розгромили львів'ян

Полтавці перемогли галичан із великим рахунком - 4:1 у черговому матчі футбольної Прем'єр -ліги. Дубль на рахунку Руслана Степанюка.

Як інформує УПЛ, перший тайм матчу в Полтаві був чимось схожим на попередню львівську гру. Основна спільність цих зустрічей у тому, що в обох випадках команди-господарі дуже стрімко починали, зумівши на перших же хвилинах провести аж два голи.

Щоправда, у Львові це були загалом два дебютні голеві моменти, натомість у Полтаві ним передувала курйозна ситуація, коли після обрізки Скляра Шина просто зобов’язаний був відкривати рахунок на користь гостей, однак не зумів цього зробити.

І ось далі в Полтаві все пішло інакше, порівняно зі Львовом: «Ворскла» продовжувала атакувати, тримати контроль над грою, тож у підсумку, на відміну від «Руху», не пропустила м’яч під завісу тайму, а сама провела його – втретє за стартові 45 хвилин. По тому, на самому початку другого тайму, мав місце, ймовірно, ключовий момент цього ігрового відрізку: Якимець, здійснивши слалом, потужно вдарив по воротах і потрапив у перекладину. Забий він тоді – львів’яни отримали би реальні шанси зачепитися за нічию. Втім, каркас зіграв за господарів поля, після чого гості ніби зневірилися.

«Ворскла» скористалася цим і забила вчетверте. Львів’яни під керівництвом Анатолія Безсмертного спромоглися тільки на гол престижу.