ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 25.02


Третю поліклініку об'єднали з лікарнею. Працівників обіцяють не чіпати

У рамках реформування у Полтаві галузі охорони здоров’я, третю поліклініку, що на Леваді, приєднали до лікарні №3, що на площі Слави (колишня залізнична).

 

Відповідне рішення не без проблем прийняли на сесії Полтавської міськради. З другої спроби за приєднання проголосували 22 депутати — це мінімальна необхідна кількість голосів для позитивного рішення.

Таке об'єднання планували кілька років і ось нарешті проголосували за це рішення. Частина співробітників медичного закладу виступала проти такого об'єднання, мотивуючи це тим, що велика кількість медиків втратять роботу, а якість обслуговування пацієнтів стане гіршою. Неформальна причина протесту — адміністрація 3-ї поліклініки втратить свої посади.

Влада Полтави необхідність об’єднання пояснювала тим, що НСЗУ відмовилася тримати з січня 2024 року окремо поліклініки та оплачувати їхні послуги. Тому, якщо не об'єднати поліклініку і лікарню, витрати на її утримання повністю перекладуть на місцевий бюджет. 

За словами директора департаменту охорони здоров’я Сергія Котова, це — 32 мільйони гривень додаткових витрат із бюджету. Більший бюджет дозволить самому закладу відремонтувати будівлю чи купити необхідне обладнання. При цьому жодного медика та медсестру (середню ланку працівників) поліклініки публічно пообіцяли не звільняти.

здоров'я, медицина, влада, гроші, реформування

За темою:

  • На Полтавщині виявили три випадки кашлюку
  • У Полтаві відкрили триповерховий реабілітаційний центр для поранених
  • Кременчужани виготовляють магнітні екстрактори для порятунку поранених
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.