ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 19.11


Три освітні заклади Полтавщини впроваджуватимуть дуальну освіту

Це пілотний проєкт Міністерства освіти і науки, який триватиме до 2023 року у 44-х закладах освіти України.

Найближчі 4 роки 44 заклади фахової передвищої та вищої освіти втілюватимуть експеримент із впровадження дуальної освіти. За цей час разом з роботодавцями вони напрацюють оптимальні способи використання такої форми освіти, а результати використають для створення правил, за якими ця система діятиме у майбутньому, про це повідомили на офіційному сайті МОН.

Генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Олег Шаров зазначив, що дуальна освіта безпосередньо залучає студента до виробничого процесу і не має нічого спільного з просто “гарно організованою практикою”. У такий спосіб учень може одразу закріплювати теоретичні знання на практиці, а також опановувати особливості професії на підприємстві.

“Для початку хочу зазначити, що нині законодавче поле щодо дуальної освіти знаходиться на стадії формування. Адже вперше таке поняття як дуальна освіта зазначається у Законі “Про освіту” 2017 року. Для того, щоб нова нормативка була ефективною та дієвою, зараз нам потрібно напрацювати кілька моделей, які, зокрема, регулюватимуть взаємодію університетів, роботодавців та студентів. До експерименту долучений широкий перелік закладів, які відпрацьовуватимуть різноманітні формати співпраці з роботодавцями”, – сказав Олег Шаров.

На Полтавщині пілотний проєкт впроваджуватимуть у:

  • Полтавський Національний технічний університет імені Юрія Кондратюка ("Галузеве машинобудування", "Гірництво", "Нафтогазова інженерія та технології", "Геодезія та землеустрій");
  • Політехнічний коледж Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського ("Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", кваліфікація "Технік-електромеханік гірничий");
  • Березоворудський аграрний коледж Полтавської державної аграрної академії ("Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва", "Агрономія", "Агроінженерія").
освіта, дуальна, МОН, пілотний проєкт

За темою:

  • Віта Ковальська очолила Департамент освіти та науки ОДА
  • Майже півсотні полтавських учителів пройшли етап сертифікації
  • Полтавський телеканал готує відеоуроки для молодших школярів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.