ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:56 07.03


Три полтавські ВНЗ співпрацюватимуть із "фіскалами"

Три полтавські вищі навчальні заклади - ПУЕТ, ПНТУ та ПЮІ підписали договори про співпрацю з Головним Управлінням ДФС у Полтавській області.

Начальник ГУДФС в області Сергій Садовий та ректори трьох провідних ВНЗ Полтавщини підписали договори про співпрацю. Відтепер із фіскальною службою Полтавщини співпрацюватимуть Полтавський університет економіки й торгівлі на чолі з Олексієм Нестулею, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, очолюваний Володимиром Онищенком, і Полтавський юридичний інститут НЮУ імені Ярослава Мудрого під керівництвом Наталії Гуторової.

Серед напрямків співпраці — проходження студентами вишів практики за фахом на базі податкових органів, працевлаштування випускників в територіальних органах ДФС, удосконалення навчально-виховного процесу, взаємне надання методичної, інформаційної й консультативної допомоги. Строни планують спільне проведення круглих столів, диспутів, семінарів на податкову та інші тематики тощо.

У планах на майбутнє — запрошення науково-педагогічних працівників профільних ВНЗ до участі в заходах із підвищення рівня компетентності працівників органів ДФС. Співпрацювати мають намір наступні п’ять років із автоматичним продовженням угод ще на рік.

освіта, ВНЗ, ДФС, співпраця, практика

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.