ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 12.06


Трояндові сади квітнуть у Хоролі

Понад двісті сортів троянд вирощують у Хоролі на власних подвір'ях дві сусідки - Олена Тур та Тетяна Клімченко.

З однієї клумби на дачній ділянці починала вирощувати троянди Тетяна Клімченко. І це настільки захопило ії сусідку Олену Тур, що вона стала беззаперечним лідером по кількості троянд на подвір'ї.

Понад двісті сортів серед яких є й рідкістні елітні, і назву кожного сорту та  особливості кожної рослинки Олена Сергіївна знає в деталях.

Улюблене заняття, а також селекціонування квітів експериментальним методом настільки захопило жінку, що сьогодні вона здобуває освіту агронома у Полтавській державній сільськогосподарській академії.

"Різноцвіття троянд вражає своєю шикарною кольоровою гаммою, пишними суцвіттями, рідкісними елітними сортами. Подвір’я оповито легким серпанком неповторного квіткового аромату. Справжній трояндовий рай, а господиня по праву заслужила своєю працею, досвідом і знаннями почесного титулу "Королеви троянд", — йдеться у повідомленні на сайті Хорольскої міської ради.   

Рідні Олени Сергіївни щиро вірять в

успіх розпочатої справи і сподіваються на перемогу в загальноміському конкурсі з благоустрою, який щорічно проводиться міською радою до Дня міста.
 Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.