ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:06 28.01


Турсунов: "Ви на мене не ображаєтеся?"

Футболіст Санжар Турсунов, один із лідерів полтавської "Ворскли", дав прощальне інтерв'ю після свого блискавичного переходу до катарського клубу. Пообіцяв перший гол за катарців присвятити полтавцям.

Санжар Турсунов, півзахисник "Ворскли" із Узбекистану, який перейшов із Полтави до катарського клубу з міста Доха, дав прощальне інтерв'ю полтавським журналістам.

Ви на мене там не сильно ображаєтеся?... Багато всього хорошого було за цей час. Я встиг обжитися в Полтаві, долучився до її традицій і полюбив людей. Стільки яскравих матчів ми провели разом з хлопцями! Можна довго перераховувати... Я правда щасливий, що був частиною вашого клубу. Хочу сказати величезне спасибі уболівальникам за їх підтримку й розуміння у важкі хвилини. Буду стежити за виступами "Ворскли" через інтернет, а свій перший гол за "Умм Салаль" присвячу полтавським друзям-одноклубникам

- розповів Турсунов прес-службі "Ворскли".

Нагадаємо, що Турсунов, будучи одним із провідних виконавців "Ворскли" перейшов до катарського клубу "Умм Салаль". Незважаючи на те, що прес-служба "Ворскли" назвала цю команду маловідомою, цей колектив брав участь у азійській Лізі чемпіонів, а в його складі виступають кілька відомих футболістів із провідних чемпіонатів Європи.

Трансфер Турсунова став для "Ворскли" одним із найбільших за її історію.

Лесь ГАВРИЛОВ

футбол, спорт, Ворскла, трансфер, Катар, Турсунов

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.