ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 11.10


Тервиборчком відмовився відкликати полтавських депутатів від СДП

10 жовтня у Полтавській міській раді відбулося засідання територіальної виборчої комісії щодо відкликання двох депутатів від Соціал-демократичної партії — Дениса Поліщука та Сергія Луценка.

Сергій Шамота, лідер СДП в Полтавській міській раді прокоментував це як відмову ТВК  п’ятьом тисячам полтавців, які зібрали підписи за відкликання цих депутатів.

Тепер СДП готує позов на бездіяльність тервиборчкому та його голови Михайла Козиренка.

Зокрема, партійців від CДП обурило, що члени ТВК хотіли залучити до процедури правоохоронців та перевірити реєстр виборців.

Михайло Козиренко  заявив про помилки під час збору підписів: на  підписних листах були відсутні порядкові номери, інформація про підписантів була неповною або не коректною, а підписи в листах ставили  полтавці, які не мають права голосу, тобто не досягли 18 річного віку.

Загальна кількість підписів за відкликання Дениса Поліщука – 2 298 підписи, за відкликання Луценка – 2 284.

Згідно з чинним законодавством, потрібно провести перевірку зібраних підписів, а виборча комісія таких повноважень не має. Члени комісії зверталися до Національної поліції та відділів Державного реєстру виборців у кожному районі міста, але теж отримали відмови.

 

 

відкликання, міська рада, депутати, СДП

За темою:

  • Мамай дав прес-конференцію і заявив, що залишається мером
  • Бондарєва поступилася Лаптєву місцем у полтавській міськраді
  • Шестеро відкликаних полтавських депутатів подали судові позови
  • Топ-5 за тиждень :