ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:49 12.01


У 2016 році на Полтавщині частково відремонтують трасу Полтава – Олександрія

Автодороги міжнародного значення М-22 Полтава – Олександрія та регіонального значення Р-52 Дніпропетровськ – Решетилівка в цьому році дочекаються ремонтів.

Голова Державного агентства автомобільних доріг України Андрій Батищев та губернатор Полтавщини Валерій Головко попередньо домовилися про ремонт двох ділянок на трасах М-22 (дорога Полтава - Кременчук) і Р-52 (ділянка Кобеляки - Решетилівка). 

Уже досягнуто домовленості про виділення 300 мільйонів гривень з Державного бюджету на ремонт траси Полтава - Кременчук. Кошти виділятимуться на умовах співфінансування, саме тому Полтавська область має знайти десяту частину цих коштів.

Проект пілотний і стосується лише невідкладних дорожніх робіт. У поточному році ремонт торкнеться ділянки від 48-го до 111-го кілометра траси М-22. Проект запланованих робіт має бути готовий у квітні.

Наступним об’єктом для співфінансування стане ділянка автомагістралі Р-52 на ділянці Кобеляки – Решетилівка. Але на даний момент кошторис відповідних робіт ще не складений.

Нагадаємо, що водії скаржаться на аварійність та низьку якість дорожного покриття траси Полтава - Кременчук.

Анна СОЛТОВСЬКА

Полтава, дороги, ремонт, Укравтодор, ОДА, Головко, Кременчук, Олександрія, Решетилівка, Кобеляки, Батищев, М-22, Р-52

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.