ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:13 25.12


У сільській школі на Полтавщині встановлять сонячну електростанцію

За кошти іноземного фонду в 2018 році у сільській школі на території Кобеляцького району вперше на Полтавщині планують реалізувати "зелений" проект щодо встановлення сонячної електростанції.

"Перша зелена школа у Полтавському регіоні" — саме так називається проект, у рамках якого у Білицькій загальноосвітній школі №2 встановлять сонячну електростанцію.

Робитиме школу "зеленою" полтавська громадська організація "Еколтава", спільно з керівництвом закладу та Кобеляцькою районною радою.

Про те, за які кошти реалізовуватимуть проект, та якою потужністю буде сонячна електростанція, розповіла голова правління "Еколтави" Юлія Мельник.

На Полтавщині в наступному році в школі з’явиться перша сонячна електростанція. І ми будемо її встановлювати з бюджету нашої організації, але кошти ми отримали від німецької організації "Урбіс". Проект полягає в тому, що в одній із шкіл Біликів ми встановимо сонячну електростанцію, орієнтовано на 5-7 кіловат. Це для початку. І вона буде забезпечувати потреби школи в електроенергії. Як мінімум. Хоча в ідеалі хочемо поборотися за зелений тариф для школи. Хоча це складно, бо в українському законодавстві є проблемні моменти, і це може бути дуже дорого для школи. Але ми будемо працювати над цим

 — поділилася планами пані Юлія.

Крім встановлення "зеленої" електростанції, також планують випустити інформаційні посібники про відновлювальні джерела енергії та енергоефективність у бюджетних установах, провести практичні семінари для дітей, їх батьків та вчителів.

Дуже активна громада в Біликах. Вони реально хочуть зробити свою школу "зеленою", щоб вона стала прикладом для інших , як забезпечувати себе відновлювальною енергією. Сподіваюся, там буде і сортуватися сміття. Поступово школа буде утеплюватися і стане абсолютно енергонезалежною і прикладом для всіх інших шкіл України в розвитку

– повідомила екоактивістка.

екологія, Білики, зелена школа, енергоефективність, сонячна електростанція

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.