ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

22:00 14.02


У березні стартує сезон міської ліги "Що? Де? Коли?"

Сайт Poltava365.com запускає новий проект - міську лігу з гри "Що? Де? Коли?" з авторськими питаннями і чудовими призами. Пропонуємо і вам спробувати свої сили у складі команд полтавських інтелектуалів.

Наш сайт виступає організатором змагань та його інформаційним партнером. Учасникам пропонуються очні турніри, де команди бачать суперників і змагаються з ними. Основне місце проведення змагань - кафе "Мохіто", яке люб'язно погодилось прийняти у себе сезон 2021 року. Авторський колектив готує для вас цікаві та ексклюзивні запитання.

Для новачків: питань у спортивному ЩДК завжди більше, ніж в телеверсії гри. У нас їх буде 36 у кожному турі - по 18 у двох раундах. Перерва між раундами - 15 хвилин. Спортивне ЩДК - це класна тусовка, де можна зустріти цікавих та розумних людей. Команди знаходяться в рівних умовах. Правильна відповідь не приносить грошей, але додає бали до підсумкового рейтингу колективу. Як у спорті, тільки замість патрона або стріли - питання, а замість влучання у ціль - правильна відповідь. Питання зачитує ведучий гри.

Відповіді капітан (представник) команди здає на спеціальному бланку після хвилини, яка дається на роздуми. За ігровим столом у команді за правилами можуть перебувати не більше шести осіб. Змінювати гравців дозволяється виключно між раундами, але не більше двох у кожній команді. Протягом сезону один гравець не має права грати за дві різні команди.

Сезон-2021 буде проведено в 10 турів, із березня по грудень, по одній грі на місяць. Чемпіон та призери ліги будуть визначені за сумою набраних очок за підсумками всього сезону, переможці турів будуть відзначені цінними подарунками. Вся інформація щодо турнірних баталій оперативно з'являтиметься на "Полтава365" та у соцмережах.

Збирайте команди, а якщо команди у вас немає, ми допоможемо вам її знайти! Контактний телефон для довідок: (067) 532 6292. Заявки на участь приймаються до 15 березня. Буде цікаво!

Орієнтовна дата старту сезону - 18 березня. Бажаємо успіхів!

ЩДК, проєкт, інтелект

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.