ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 16.01


У березні в Полтаві обиратимуть ректора аграрного університету

Міністерство освіти і науки оголосило конкурс на зайняття посади ректора Полтавського державного аграрного університету. Вибори відбудуться в березні.

 

Оголошено конкурс на зайняття посади ректора Полтавського державного аграрного університету. Вибори відбудуться 10 березня 2022 року. Про це йдеться у наказі МОН від 13 грудня 2021 року. 

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які володіють  державною мовою відповідно до рівня, визначеного Національною комісією зі стандартів державної мови (вільне володіння державною мовою першого або другого ступеня), мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Термін подання заяв — два місяці з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

Наразі ректором університету є Валентина Аранчій - кандидат економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. Валентина Іванівна – випускниця закладу вищої освіти, який очолює та єдина жінка-ректор в історії університету.

освіта, вибори, ректор, агроуніверситет

За темою:

  • Із червня у Полтаві мають запрацювати дитсадки
  • На Полтавщині подали понад сім тисяч заяв щодо прийому в перші класи
  • Маленьких полтавців запрошують на безкоштовні майстер-класи
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.