ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 22.12


У бібліотеках Полтави демонструють українські дитячі фільми

Полтавська міська бібліотека взяла участь у показах кіноклубного фестивалю "Українське дитяче кіно".

Фестиваль «Українське дитяче кіно» проводиться в Україні вперше, всі покази фільмів – безкоштовні. У програмі фестивалю – три кращі дитячі фільми, зняті в останні роки в Україні, анімаційні та короткометражні дитячі роботи.

 

До показів кіноклубного фестивалю «Українське дитяче кіно» приєдналася полтавська міська бібліотека-філіал №1.

У коворкінг-центрі цієї бібліотеки відбувся вже третій показ. Дітям надали можливість переглянути давні мультфільми, які творилися ще вручну (художник окремо малював кожен кадр).

На перегляд прийшло багато молодших школярів – користувачів бібліотеки. Усім їм дуже сподобалися українські мультфільми минулого століття, серед яких «Капітошка», знятий у 1980 році, «Як козаки у футбол грали», «Як Петрик П’яточкін слоників рахував».

Переглядали в бібліотеці й інші цікаві кінострічки – короткометражні фільми і мультфільми, художні фільми, зняті дітьми від 8 до 14 років. Зокрема, в перший день показів користувачам бібліотеки показали фільм переможця конкурсу на кращу дитячу кінострічку – 9-річного Валерія Бородая з Полтави. Цей фільм має назву «Одна історія з життя кота».

Дітям показували різні серії з 26-серійного фільму «Моя країна – Україна» (всі серії дуже короткі, але цікаві та яскраві), та ретроспективу класиків: українські мультики, які ще в дитинстві дивилися батьки дітей, котрі з задоволенням переглянули ці шедеври мультиплікації тепер.

Наталія Жовнір

дитяче кіно, бібліотека

За темою:

  • Фестиваль Полтава-Док відмінили через коронавірус
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.