ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 02.11


Будинки полтавців почнуть опалювати з 6 листопада

Опалювальний період у житлових будинках Полтави планують розпочати з 6 листопада.Про це відомо з проєкту рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Це рішення відповідно планують ухвалити 2 листопада.

З понеділка, 30 жовтня, у школи та ПТУ почали подавати тепло. Раніше, 19 жовтня, розпочали опалювальний сезон у дитячих садках та лікарнях. У школах сезон розпочався пізніше, оскільки учні були на канікулах. 

Щодо житлових будинків, то зазвичай опалення вмикають, за умови, коли середньодобова температура повітря протягом трьох діб поспіль не перевищує +8°C. Рішення про початок опалювального сезону ухвалює виконком сільських, селищних та міських рад або місцевими державними адміністраціями.

Для запуску котелень потрібно 2 доби. Розподілом тепла всередині житлових будинків займається балансоутримувач кожного будинку. 

Опалення, якщо не буде електропостачання

За масштабних відключень світла полтавці створять великі «Пункти незламності», які обігріватимуть мобільними котельнями.

У межах підготовки проводили командно-штабні навчання на випадок блекаутів.

Область отримала автономні котельні і тренувалася їх підключати. Під час навчань виявили недоліки, які треба виправити. Також готують план розгортання великих пунктів обігріву.

Тепер комунальники готують план дій на випадок відключення світла, щоб оперативно запустити опалення мобільними котельнями.

Потужності котелень не вистачить, щоб обігріти райони Полтави або Кременчука, але вони здатні обігріти масштабні «Пункти незламності». За потреби, школи або дитсадки в районах міст перетворюватимуть на великий «Пункт незламності» для місцевих, якщо зникатиме електропостачання.

 

комуналка, підготовка, тепло, опалювальний сезон

За темою:

  • Деякі полтавці тимчасово без тепла та водопостачання
  • Руйнуються стіни відремонтованого полтавського аеропорту
  • Деякі полтавці тимчасово будуть без тепла
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.